Продукція > KYOCERA AVX > TACA107M004ATA
TACA107M004ATA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Failure Rate: M (1%)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Failure Rate: M (1%), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TACA107M004ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA107M004ATA TACA107M004ATA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4volts 100uF 20%