Продукція > KYOCERA AVX > TACA107M006ATA
TACA107M006ATA
TACA107M006ATA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 100uF 1206 ESR= 1Ohms 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук