TACA336M010RTA
TACA336M010RTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 10V 20% 1206
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20%.
Інші пропозиції TACA336M010RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA336M010RTA TACA336M010RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20%
товару немає в наявності
TACA336M010RTA TACA336M010RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 33uF 20%