TACA686M004RTA
TACA686M004RTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 68UF 4V 20% 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 20%.
Інші пропозиції TACA686M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA686M004RTA TACA686M004RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 68uF 20%