Продукція > KYOCERA AVX > TACB476K010ATA
TACB476K010ATA
TACB476K010ATA KYOCERA AVX
TAC-3165391.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10% 1210 ES R = 1 Ohm
Написати відгук