Продукція > AVX > TACB476K010RTA
TACB476K010RTA
TACB476K010RTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10% 1210 ESR = 1 Ohm
Написати відгук