TACH106M010E
TACH106M010E AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20%.
Інші пропозиції TACH106M010E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH106M010E TACH106M010E Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20%