TACH106M010XDC AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% 0805 ES R = 5 Ohm.
Інші пропозиції TACH106M010XDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH106M010XDC TACH106M010XDC Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20% 0805 ES R = 5 Ohm