Продукція > AVX > TACJ106K004RTA
TACJ106K004RTA
TACJ106K004RTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 10uF 10% 0603 ESR = 7.5 Ohms
Написати відгук