TACK105K010PTA
TACK105K010PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 10V 10% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1uF 10%.
Інші пропозиції TACK105K010PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK105K010PTA TACK105K010PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1uF 10%
товару немає в наявності
TACK105K010PTA TACK105K010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1uF 10%