TACK105M006PTA
TACK105M006PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 6.3V 20% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1uF 20%.
Інші пропозиції TACK105M006PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK105M006PTA TACK105M006PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1uF 20%
товару немає в наявності
TACK105M006PTA TACK105M006PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 1uF 20%