TACK105M006QTA
TACK105M006QTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 6.3V 20% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0402 6.3V 1.0uF 20%.
Інші пропозиції TACK105M006QTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK105M006QTA TACK105M006QTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0402 6.3V 1.0uF 20%