Продукція > AVX > TACK105M010
TACK105M010
TACK105M010 AVX
avx_tac-1158724.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 10V 20% 0402 4"" REEL
Написати відгук
Технічний опис TACK105M010 AVX