TACK106M002PTA
TACK106M002PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 2V 20% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 10uF 20%.
Інші пропозиції TACK106M002PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK106M002PTA TACK106M002PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 10uF 20%
товару немає в наявності
TACK106M002PTA TACK106M002PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 10uF 20%