Продукція > KYOCERA AVX > TACK154K016QTA
TACK154K016QTA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.15UF 10% 16V 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .15uF 10% 0402 E SR = 30 Ohm.
Інші пропозиції TACK154K016QTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK154K016QTA TACK154K016QTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .15uF 10% 0402 E SR = 30 Ohm