Продукція > KYOCERA AVX > TACK224K010MTA
TACK224K010MTA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.22UF 10% 10V 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .22uF 10% 0402 E SR = 30 Ohm.
Інші пропозиції TACK224K010MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK224K010MTA TACK224K010MTA Виробник : Kyocera AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .22uF 10% 0402 E SR = 30 Ohm