Продукція > KYOCERA AVX > TACK224M010PTA
TACK224M010PTA
TACK224M010PTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 10V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 10V 0402, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 30Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TACK224M010PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK224M010PTA TACK224M010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .22uF 20%