TACK225K006PTA
TACK225K006PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 6.3V 10% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6volts 2.2uF 10%.
Інші пропозиції TACK225K006PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK225K006PTA TACK225K006PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6volts 2.2uF 10%
товару немає в наявності
TACK225K006PTA TACK225K006PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 2.2uF 10%