TACK225M006NTA
TACK225M006NTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 6.3V 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 2.2uF 20%.
Інші пропозиції TACK225M006NTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK225M006NTA TACK225M006NTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 2.2uF 20%
товару немає в наявності
TACK225M006NTA TACK225M006NTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 2.2uF 20%