Продукція > KYOCERA AVX > TACK334M016NTA
TACK334M016NTA
TACK334M016NTA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .33uF 20% 0402 E SR = 20 Ohm
на замовлення 426 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.33UF 20% 16V 0402, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TACK334M016NTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK334M016NTA TACK334M016NTA Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP TANT 0.33UF 20% 16V 0402
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 16 V