Продукція > AVX > TACK475K003NTA
TACK475K003NTA
TACK475K003NTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 4.7uF 10% 0402 ESR = 15 Ohms
Написати відгук
Інші пропозиції TACK475K003NTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK475K003NTA TACK475K003NTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 4.7uF 10% 0402 ESR = 15 Ohm