Продукція > KYOCERA AVX > TACK475K004QHS
TACK475K004QHS KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 4V 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 47uF 10% 0402 CASE K.
Інші пропозиції TACK475K004QHS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK475K004QHS TACK475K004QHS Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 47uF 10% 0402 CASE K