TACK475M002PTA
TACK475M002PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 2V 20% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 4.7uF 20%.
Інші пропозиції TACK475M002PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK475M002PTA TACK475M002PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 4.7uF 20%
товару немає в наявності
TACK475M002PTA TACK475M002PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 4.7uF 20%