TACK684K010Q
TACK684K010Q AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.68UF 10V 10% 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.68uF 10%.
Інші пропозиції TACK684K010Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK684K010Q TACK684K010Q Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.68uF 10%