TACK684M010Q
TACK684M010Q AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.68UF 10V 20% 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.68uF 20%.
Інші пропозиції TACK684M010Q
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK684M010Q TACK684M010Q Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.68uF 20%