TACL105K006R
TACL105K006R AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 6.3V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1.0uF 10%.
Інші пропозиції TACL105K006R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105K006R TACL105K006R Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1.0uF 10%