TACL105K016GTA
TACL105K016GTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 16V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 10%.
Інші пропозиції TACL105K016GTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105K016GTA TACL105K016GTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 10%