Продукція > KYOCERA AVX > TACL105M006XTA
TACL105M006XTA
TACL105M006XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1uF 20%
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1.0uF 20%.
Інші пропозиції TACL105M006XTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105M006XTA TACL105M006XTA Виробник : AVX Corporation TAC.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 6.3V 0603
товару немає в наявності
TACL105M006XTA TACL105M006XTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1.0uF 20%