TACL105M010ATA
TACL105M010ATA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 10V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1uF 20%.
Інші пропозиції TACL105M010ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105M010ATA TACL105M010ATA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 1uF 20%