TACL105M016ATA
TACL105M016ATA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 16V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 20%.
Інші пропозиції TACL105M016ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105M016ATA TACL105M016ATA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 20%