Продукція > KYOCERA AVX > TACL106K010ATA
TACL106K010ATA
TACL106K010ATA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 10V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10%.
Інші пропозиції TACL106K010ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL106K010ATA TACL106K010ATA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10%