Продукція > KYOCERA AVX > TACL106K010FTA
TACL106K010FTA
TACL106K010FTA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 10% 0603 ES R = 7.5 Ohm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук