TACL106M010XTX
TACL106M010XTX AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 10UF 10V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20%.
Інші пропозиції TACL106M010XTX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL106M010XTX TACL106M010XTX Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 10uF 20%