TACL155K010FTA
TACL155K010FTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 10V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 10%.
Інші пропозиції TACL155K010FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL155K010FTA TACL155K010FTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1.5uF 10%