Продукція > KYOCERA AVX > TACL155K010XTA
TACL155K010XTA
TACL155K010XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 10V 1.5uF 10%
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 10V 0603, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TACL155K010XTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL155K010XTA TACL155K010XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 10% 10V 0603
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 10 V