Продукція > KYOCERA AVX > TACL155M006RTA
TACL155M006RTA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 6.3V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5UF 20% 6.3V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TACL155M006RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL155M006RTA TACL155M006RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 1.5uF 20%