TACL225K004X
TACL225K004X AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 4V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 10%.
Інші пропозиції TACL225K004X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225K004X TACL225K004X Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 10%