TACL225K016RTA
TACL225K016RTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 16V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10%.
Інші пропозиції TACL225K016RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225K016RTA TACL225K016RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 10%