TACL225M003X
TACL225M003X AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 3V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 2.2uF 20% 0603 ESR = 7.5 Ohms.
Інші пропозиції TACL225M003X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M003X TACL225M003X Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3V 2.2uF 20% 0603 ESR = 7.5 Ohms