TACL225M004RTA
TACL225M004RTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 4V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 20%.
Інші пропозиції TACL225M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M004RTA TACL225M004RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 20%