TACL225M010ATA
TACL225M010ATA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 20%.
Інші пропозиції TACL225M010ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M010ATA TACL225M010ATA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 20%