Продукція > KYOCERA AVX > TACL225M010RTA
TACL225M010RTA
TACL225M010RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 10V 2.2uF 20%.
Інші пропозиції TACL225M010RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M010RTA TACL225M010RTA Виробник : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 10V 2.2uF 20%