TACL225M016XTX
TACL225M016XTX AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 2.2UF 16V 20% 0603
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 20%.
Інші пропозиції TACL225M016XTX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M016XTX TACL225M016XTX Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 2.2uF 20%