Продукція > KYOCERA AVX > TACL226M003RTA
TACL226M003RTA
TACL226M003RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 3V 0603
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 3V 22uF 20%.
Інші пропозиції TACL226M003RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL226M003RTA TACL226M003RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 3V 22uF 20%