Продукція > KYOCERA AVX > TACL226M004RTA
TACL226M004RTA
TACL226M004RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 4V 22uF 20%.
Інші пропозиції TACL226M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL226M004RTA TACL226M004RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 4V 22uF 20%