TACL335K010FTA
TACL335K010FTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 10V 10% 0603
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 10%.
Інші пропозиції TACL335K010FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL335K010FTA TACL335K010FTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 10%