TACL335M010ATA
TACL335M010ATA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%.
Інші пропозиції TACL335M010ATA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL335M010ATA TACL335M010ATA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%
товару немає в наявності
TACL335M010ATA TACL335M010ATA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%