Продукція > KYOCERA AVX > TACL335M010FTA
TACL335M010FTA
TACL335M010FTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%.
Інші пропозиції TACL335M010FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL335M010FTA TACL335M010FTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%
товару немає в наявності
TACL335M010FTA TACL335M010FTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 20%