TACL474K016RTA
TACL474K016RTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 0.47UF 16V 10% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 0.47uF 10%.
Інші пропозиції TACL474K016RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL474K016RTA TACL474K016RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 0.47uF 10%