TACL475M002R
TACL475M002R AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 4.7UF 2V 20% 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 4.7uF 20% 0603 ESR = 7.5 Ohms.
Інші пропозиції TACL475M002R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL475M002R TACL475M002R Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 4.7uF 20% 0603 ESR = 7.5 Ohms